Konsultatsioonid



Algõpetus             Õpetaja                    Aeg                                           Ruum



1.  klass               Mari-Liis Sepp        kokkuleppel                                       


2.  klass              Ave Hermas            kokkuleppel                                          149                  


3. klass              Merli Seli                kokkuleppel                                          150


4. klass                Piret Kangur           kokkuleppel                                          148



Aine                       Õpetaja                     Aeg                                     Ruum



Eesti keel ja kirjandus  Aet Jõesuu                 E kl 15.15 või T 14.25/kokkuleppel      222


Matemaatika              Olesja Balandina         E 8. tund ja kokkuleppel                     223


Inglise keel                 GaoHeng WU             kokkuleppel                                       221


Inglise keel                 Angela Saks               kokkuleppel                                      221


Ajalugu                      Angela Saks                kokkuleppel                                      221


Vene keel                  Svetlana Tammkõrv     E 8.tund


Vene keel                  Linda Wrobel               E 7. tund


Ajalugu                     Merike Leetjõe             T ja N 8. tund                                    204


Greograafia              Merike Leetjõe             T  ja N 8. tund                                    204


Füüsika/Loodusõp   Laur Leetjõe              E kl 14.00-16.00                                    207


Tehnoloogiaõpetus  Laur Leetjõe              E kl 14.00-16.00                                    127


Loodusõpetus 5. -6. kl Merli Seli               kokkuleppel T-R kell 8.00                        150


Käsitöö                    Mairika Nellis           E 7. ja 8. tund                                           213


Kunstiõpetus            Mairika Nellis           E 7. ja 8. tund                                           213


Logopeed                 Airi Poom                kokkuleppel                                           229


Muusika                   Heli Karu                  kokkuleppel


Matemaatika           Elen Aul                    kokkuleppel                                          233


Keemia                   Eda Selgis                  T 8. tund


Ühiskonnaõpetus    Reelika Turi                kokkuleppel


Kehaline kasvatus   Reelika Virma             kokkuleppel