Konsultatsioonid



Algõpetus                 Õpetaja                      Aeg                                  Ruum



1.  klass                     Ave Hermas                  kokkuleppel                          149                  


2. klass                    Merli Seli                 kokkuleppel T-R kell 8.00           150


3. klass                  Piret Kangur        3. kl kokkuleppel, 5. kl E, T; K 8.00-8.30  148


4. klass             Katrin Arandi      kokkuleppel poistel T 5.tund, tüdrukutel R 4.tund    146



Aine                       Õpetaja                     Aeg                                     Ruum



Eesti keel ja kirjandus  Aet Jõesuu     E 8 tund ja õpetajaga kokkuleppel           222


Matemaatika        Olesja Balandina   kokkuleppel                                           223


Inglise keel          GaoHeng WU              kokkuleppel                                       221


Inglise keel          Angela Saks              kokkuleppel                                        221


Ajalugu                Angela Saks              kokkuleppel                                        221


Vene keel            Svetlana Tammkõrv  K 6.tund


Vene keel           Linda Wrobel            E peale 6. tundi


Ajalugu              Merike Leetjõe          T 8. tund                                        204


Greograafia        Merike Leetjõe          T 8. tund                                        204


Füüsika             Laur Leetjõe              E kl 13.15 – 14.15                              207


Loodusõpetus    Laur Leetjõe              E kl 13.15 – 14.15                              207


Tehnoloogiaõpetus Laur Leetjõe         E kl 13.15 – 14.15                               127


Loodusõpetus 5. -6. kl Merli Seli       kokkuleppel T-R kell 8.00                   150


Bioloogia           Tanel Pihelgas        E ja K 7. tund                                       220


Inimeseõpetus   Tanel Pihelgas       E ja K 7. tund                                        220


Käsitöö              Mairika Nellis       E 6. ja 7. tund (13.25-15.10)                     213


Kunstiõpetus         Mairika Nellis    E 6. ja 7. tund (13.25-15.10)                    213


Logopeed             Airi Poom       kokkuleppel                                           229


Muusika                Heli Karu         kokkuleppel


Matemaatika     Mai-Britt Pruuli    kokkuleppel õpetajaga E 14.25-15.10 ja K 15.15-16.00


Keemia                 Eda Selgis                     T 8. tund


Ühiskonnaõpetus  Reelika Turi            kokkuleppel


Kehaline kasvatus Reelika Virma        kokkuleppel


Arvutiõpetus          Jaan Taidre            N 7. tund