Koolivorm

Alates 2020/21. õppeaastast hakkame liikuma koolivormi kandimise poole. Meie eesmärk on, et 2021/22 õppeaastal kannaksid kõik õpilased igapäevaselt vähemalt üht koolivormi elementi (pusa, polo, pihik, vest, kardigan vms).

Eriolukorra tõttu on mitmed tähtajad, mis puudutavad tarnet ja tellimist lühenenud, seega esimesed tellijad saavad võimalusel juba kohe vormi tellida (I tellimisaeg) – need vormid saab kätte õppeaasta alguseks. Eeldame, et suurem enamus tellib vormid augustis ja saab kätte need novembriks.

Tellimust koolivormile on võimalik vormistada e-keskkonnas: http://www.vormivabrik.ee/et/c/raasiku-pohikool või Vormivabrik OÜ kontoris, aadressil Tammsaare tee 47, vajalik eelregistreerimine e-maili teel: info@vormivabrik.ee.
Kui Te soovite kätte saada vormi enne 1. septembrit, siis tellimuse saab esitada kuni 05.07. Tasumine 7 päeva jooksul peale tellimuse esitamist või kahes osas, tellimuse esitamise ajal ja augustis. Kogu info tellimuste esitamise, kättesaamise ja tasumise osas leiate kodulehel.

Töötame hetkel selle kallal, et ka üle 164 cm pikkustele noormeestele ja neidudele vormivalikut pakkuda.