Hoolekogu

Raasiku lasteaia hoolekogu liikmed

  1. Heelika Anneljas-Sepp – Oravajütside rühm, heelikahsa@gmail.com
  2. Markko Lepikult– Käbikese rühm, markko.lepikult@gmail.com
  3. Triin Hallik – Pähklikese rühm, triin.hallik1@gmail.com
  4. Lauri Betlem – Koopaoravate rühm, lauribetlem@hotmail.com
  5. Nadežda Adler – Lendoravate rühm, manjasa@gmail.com
  6. Liina Veerbaum – õpetajate esindaja, liina.veerbaum@gmail.com, 56614082
  7. Juta Asuja – Raasiku Vallavalitsuse esindaja, juta.asuja@raasiku.ee, 53328508

Hoolekogu esimees Heelika Anneljas-Sepp

Hoolekogu aseesimees Lauri Betlem

Raasiku kooli hoolekogu liikmed

  1. Kristiina Välba  – kristiina.vlb@gmail.com
  2. Marian Leomar – marian.pariis@gmail.com
  3. Kristi Vader – kristivader@hot.ee
  4. Veiko Tuul – veiko@puhasvalge.ee
  5. Jaan Nuga – jaan.nuga@eelk.ee
  6. Anna Pitšugina – anna.pitshugina@gmail.com
  7. Laur Leetjõe – õpetajate esindaja – laur.leetjoe@mail.ee
  8. Olev Sinijärv – kooli pidaja esindaja – olev.sinijarv@gmail.com

Järgmine hoolekogu koosolek toimub  .

Hoolekogu määrus – https://www.riigiteataja.ee/akt/417052019002

Raasiku lasteaia hoolekogu protokollid

Raasiku kooli hoolekogu protokollid