Hoolekogu

Raasiku Kooli hoolekogu liikmed

  1. Janar Uibo – Käbikeste rühm, janar.uibo@gmail.com
  2. Heelika Sepp Anneljas – Oravajütside rühm, heelika@anneljas.ee
  3. Stella Heiberg – Pähklikeste rühm, stellaheiberg@gmail.com
  4. Markko Lepikult – Koopaoravate rühm, markko.lepikult@gmail.com
  5. Oliver Lekk – Lendoravate rühm, oliver.lekk@gmail.com
  6. Kristo Konks – 1K. klass, kristo.konks@hotmail.com
  7. Kadri Taalmann – 1P. klass, kadritaalmann@gmail.com
  8. Jane Luks – 2 klass, jane.kouts@hotmail.com
  9. Marian Leomar – 3 ja 4 klass, marian.pariis@gmail.com
  10. Kristiina Välba – 5R klass, kristiinavlb@gmail.com
  11. Stella Heiberg – 6 klass, stellaheiberg@gmail.com
  12. Annika Kiik – 8 klass, annika.kiik1@gmail.com
  13. Piret Kangur – õpetajate esindaja, piret.kangur@raasikukool.edu.ee
  14.  Loo Nuga – õpilaste esindaja, loo.nuga.61@raasikukool.edu.ee

Raasiku Kooli koolipidaja esindaja sotsiaaltööspetsialist Karin Möllits. , tel 55567128 , karin.mollits@raasiku.ee

Hoolekogu esimees Kristiina Välba, tel 56655663

Hoolekogu aseesimees Heelika Anneljas – Sepp

Hoolekogu määrus – https://www.riigiteataja.ee/akt/417052019002

Järgmine hoolekogu koosolek –

Raasiku lasteaia hoolekogu protokollid

Raasiku kooli hoolekogu protokollid