Hoolekogu

Raasiku Kooli hoolekogu liikmed

  1. Janne Urbas – Käbikeste rühm, janneurbas@gmail.com
  2. Janar Uibo – Oravajütside rühm, janar.uibo@gmail.com
  3. Stella Heiberg – Pähklikeste rühm, stellaheiberg@gmail.com
  4. Siim Merisaar – Vöötoravate rühm, siim.merisaar@gmail.com
  5. Markko Lepikult – Koopaoravate rühm, markko.lepikult@gmail.com
  6. Krista Erg- Scacchetti- Lendoravate rühm, krista.erg@gmail.com
  7. Kristo Konks – 2K. klass, kristo.konks@hotmail.com
  8. Kadri Taalmann – 2P. klass, kadritaalmann@gmail.com
  9. Jane Luks – 3. klass, jane.kouts@hotmail.com
  10. Marian Leomar – 4. ja 5. klass, marian.pariis@gmail.com
  11. Kristiina Välba – 6 klass, kristiinavlb@gmail.com
  12. Annika Kiik – 9. klass, annika.kiik1@gmail.com
  13. Maarja Hüdsi- lasteaia õpetajate esindaja, maarja.hudsi@raasikukool.edu.ee
  14. Piret Kangur – õpetajate esindaja, piret.kangur@raasikukool.edu.ee
  15. Marta Kiik – õpilaste esindaja hoolekogus, marta.kiik.62@raasikukool.edu.ee

Raasiku Kooli koolipidaja esindaja Kai Sinisalu, 5199 3723, kai.sinisalu@raasiku.ee

Hoolekogu esimees Kristiina Välba, tel 56655663

Hoolekogu aseesimees Kristo Konks

Hoolekogu määrus – https://www.riigiteataja.ee/akt/417052019002

Järgmine hoolekogu koosolek – 20.02.2024 kell 18.00-19.30

Raasiku lasteaia hoolekogu protokollid

Raasiku kooli hoolekogu protokollid