Talvised kergejõustikuvõistlused 2023

22. märtsil toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Harjumaa koolidevahelised talvised kergejõustiku meistrivõistlused. Osalemas olid ka Raasiku Kooli 5.-9. klasside õpilased.

Kõige edukam oli Jako, kes saavutas 6.-7. klasside poiste 1000m jooksus kolmanda koha ajaga 3.18,19 minutit.

6.-7. klassi tüdrukute kuulitõukes (3kg) saavutas Lidia 4. koha tulemusega 8.58 meetrit. Viie parima sekka pääses ka Anna-Liisa 8.-9. klassi tüdrukute kaugushüppes tulemusega 4.53 meetrit, mis on ühtlasi ka kooli uus rekord tüdrukute kaugushüppes (eelmine teadaolev, 4.32 meetrit, pärines 2005. aastast). Kooli rekordit parandas napilt ka Mattias, kes saavutas kuni 5. klasside poiste 600m jooksus 6. koha ajaga 1.56,30 minutit (eelmine teadaolev rekord 1.56,34 minutit püsinud samuti 2005. aastast).

Top kümne sekka pääses meie koolist veel õpilasi. 7. koht saavutati nii 8.-9. klasside tüdrukute 60m jooksus (natukene jäi puudu kooli rekordi uuendamisest), kuni 5. klasside tüdrukute 60m jooksus kui ka 8.-9. klassi poiste kaugushüppes. 8. koht Raasiku Koolile 6.-7. klassi poiste 60m jooksus, 9. koht 8.-9. klasside poiste 60m jooksus ning 10. koht 8.-9. klassi tüdrukute 600m jooksus.

Oli üks kogemuste- ja saavutusterohke spordipäev!