Võrkpall on võrratu!

 

31. jaanuaril sai stardi Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused võrkpallis meie kooli jaoks. 7.-9. klassi poisid osalesid Kiilis toimunud võistlustel. Mängida said nad viis mängu 21 punktini, millest kolm õnnestus võita. Osales 18 võistkonda ning Raasiku Kool saabus tagasi 9. kohaga.

8. veebruaril oli 7.-9. klassi tüdrukute kord Kiili võistlema minna. Mängida sai küll ainult neli mängu (21 punktini), kuid pooled neist võideti. Osalevaid võistkondi oli 26, tüdrukud saavutasid 17. koha. 

Nädal hiljem (15.02) astusid võistlustulle kuni 6. klasside poisid. Alagrupimängud mängiti ühe 21-punktilise geimi võiduni ning kohamängud kahe 15-punktilise geimi võiduni. Poistel õnnestus võita üks (kuid väga oluline) mäng ning saavutati 15. koht. Osales 16 võistkonda.

Saadi kuhjaga kogemusi ja natukene ka võidurõõmu. Suured tänud õpilastele kooli esindamise eest ja ka Agur Asperkile, kes koolis õpilaste võrkpallitrenne juhendab!