Nädala info 30. mai – 03. juuni

• Esmaspäeval 30 . mai 9. klassi eesti keele lõpueksam 9.45 – 13.00  aulas. 1. ja 2. klassil palume sellel päeval hoida riided klassis.
  • Esmaspäeval 30. mail saab ujuma minna 2. klass koos õpetaja Gerda ja õpetaja Reelikaga. Sööma kell 10.10, väljasõit kell 10.30, tagasisõitu alustame kell 12.30.
  • Kolmapäeval 1. juunil ootavad Raasiku Kooli lasteaia rühmad Sind ostlema  muusikafestivalile rahvamaja juures. Pakutakse koduseid suupisteid, küpsetisi. Toimub lasteaia korraldatud õnneloos
  • Neljapäeval 2. juunil Harjumaa põhikoolidevahelised kergejõustiku mitmevõistlused. Meie koolist lähevad võistlema 7.- 9. klassi õpilased koos õpetaja Reelikaga.
  • Neljapäeval 2. juunil KIK – projekti raames 1.klass väljasõidul koos õpetaja Mari-Liisiga
  • Reedel 3. juunil läheb 4. klass Naissaarele koos õpetaja Piretiga.
  • Reedel 3. juunil lähevad aktiivsuskarika võitjad Spot of Tallinnasse. Väljasõit kell 9. 30, tagasi kell 14.30.
  • Reede 3. juuni on viimane tunniplaanijärgne koolipäev 1.- 8. klassi õpilastele.
  • Eelteade: Projektinädal 7. -10. juuni