Nädala eelinfo 28. märts – 1. aprill

Ühed punased suusad ootavad kooli juures, et nad koju viidaks.

  • Kolmapäeval 30. märtsil 7.-9. kl poiste Harjumaa koolidevahelised võistlused võrkpallis. Meie koolist osalevad 8. – 9. klassi poisid, kaasa läheb õpetaja Reelika.
  • Neljapäeval 31. märtsil tuleb algklassidele (1.-4. kl kell 11.30) ja 9.klassile (kell 10.20) külla riigikogu liige Jaak Juske.
  • Reede 1. aprill naljapäev. Raasiku Koolis on see päev kõike muud kui seljakotipäev.
  • Raasiku Valla Sport vajab teie kaasabi, et nad saaksid Raasikule rajada pumptracki. Nad peavad veenma rahastajat, et rajatav objekt leiab piisavalt kasutajaid. Raasiku Valla Sport ootab vastuseid küsimustikule kuni 27. märtsini: https://forms.gle/feFHcezLBVb7dtNF9
  • Järgmine hoolekogu koosolek toimub 4. aprillil.
  • Eelteade: Jüriööjooks toimub seekord 22. aprilli õhtul.
  • Kevad on käes ja aina rohkem õpilasi hakkab koolis käima ratastega. Tuletame meelde, et kiiver tuleb pähe panna ja jalgratas peab olema tehniliselt korras. Vaata lisaks siit: https://www.facebook.com/groups/rvkuulutaja/permalink/2547563435377051/