Nädala eelinfo 14. – 18. märts

• Esmaspäeval 14. märtsil ja kolmapäeval 16. märtsil on 9. klassi õpilastel individuaalvestlused Töötukassa spetsialistidega.
  • Esmaspäeval 14. märtsil kirjutavad 8. ja 9. klassi õpilased e – etteütlust
  • Teisipäev 15. märtsil leiate e – koolist oma  II trimestri kokkuvõtvad hinded, hinnetelehti välja me ei prindi.
  • Kolmapäeval 16. märtsil Liikuma Kutsuva Kooli ideeseminaril osalevad koolijuht Reelika T., õpetaja Reelika V. ja õpetaja Ave. Tunniplaanis võib ette tulla muutuseid.
  • Neljapäeval 17. märtsil 9.25 – 10.40 osalevad osad meie kooli õpilased matemaatikavõistlusel KÄNGURU
  • Neljapäeval 17. märtsil algusega kell 12.20 toimub koolitus õpetajatele „Andekas laps koolis“. Sel päeval on ainult neli tundi. Busside liikumisest anname teada nädala alguses.
  • Reedel 18. märtsil 10.20 – 11.50 on 8. klassi õpilastele Eesti Väitlusseltsi koolitus “Rändest rääkimine: väitlused ja argumenteeritud arutelud.”
  • 17. -18. märtsil osaleb koolijuht Harjumaa Koolijuhtide Ühingu infopäevadel.
  • Algas vastuvõtt 1. klassi. Täpsem info kooli kodulehelt