Nädala eelinfo 21. – 23. veebruar

· Tööd alustas abiõpetaja Lea Paasik 1.-3.klassi õpilastele.

· 2. klassi klassijuhataja on nüüd õpetaja Gerda Peets.

· Tööd alustab HEV- koordinaator, kellel peab olema ligipääs e- koolis osadele õpilaste andmetele, e-koolis näete teda tugispetsialistina.

· Esmaspäeval 21. veebruaril 1.- 4. klassile klaverikontsert „Uinuv kaunitar“Pilet 3 eurot.

· Teisipäeval 22. veebruaril tähistame vastlapäeva. Käime rongiga Arukülas uisutamas. Enne ja/või pärast uisutamist jätkuvad tunnid tunniplaani alusel. Õpilasetega on kaasas klassijuhatajad või aineõpetajad.Täpsem info klassijuhatajatelt.

· Kolmapäeval 23. veebruaril Eesti Vabariigi aastapäeva aktused 1.- 5. klass 1. tunni ajal ja  6. – 9. klass 2. tunni ajal ning mälumäng/viktoriin 1.-5.kl 4.tunni ajal ja mälumäng aulas 6. – 9. klass . Koolipäev on lühendatud, st 5. tund on kõigile viimane tund.

· Reede 25. veebruar ei ole meie koolis koolipäeva, jääme varem vaheajale