Nädala info 30.november-4.detsember

Nädala info 30. november – 4. detsember

Täname kõiki vanemaid, kes vastasid küsimustikule.

Kätte on jõudnud jõuluaeg! Alustame koolimaja kaunistamisega.

• Koolijuht on koolivormide teemal Vormivabrikuga palju suhelnud. Vormivabrik vabandab viibinud tarnete pärast sellel aastal, põhjuseks on olnud toodete sisseost Hiina tehastest ning laienemise tõttu puuduolevad töökäed Vormivabrikus. Nad lubasid parandada kommunikatsiooni, saata järele kõik puuduolevad tooted ning planeerida järgmiseks aastaks vormide tellimise paremini. Kooli poolt mõtleme järgmisel õppeaastal kindlasti juba koolivormi laada peale.
  • Esmaspäeval osalesid koolijuht Reelika, õppejuht Katrin ja huvijuht Liisi valla huvihariduse tegevusplaani  arutelul.
  • Teisipäeval osales KiVa- tiim liitumisintervjuul.
  • 01.12  esitleb koolijuht Reelika Turi  valla haridus- ja kultuurikomisjonile arengukava
  • 02. 12  on õpetaja Reelika Virma minifirma juhendajate koolitusel.
  • Väga tore on näha , et paljud lapsed kannavad koolis maske. Maskide kandmine enda ja teiste tervise kaitsmiseks on igati tervitatav.