Nädala info 2.-6. november

Armsad isad, vanaisad… Olete oodatud koolis tunde andma. Teemaks võite valida selle, mis teie silmad särama paneb! Võtke ühendust oma lapse/lapselapse klassijuhtajaga ning tehke oma plaan teoks.

  • Täna ( 30.10) kõndisid koolimajas väga vahvad olendid. Suur aitäh teile, et tegite koolipäeva põnevamaks!
  • Meil on juba üks lapsevanem, kes on tundnud huvi Unicorn Squardi programmi vastu. Kui teie hulgas on veel keegi, kes üksi pole julgenud soovi avaldada, siis anna endast märku! Unicorni Squadi tegevustest räägiti ka eelmise pühapäeva „Hommik Anuga“ saates.
  • Kooli saabusid augustis tellitud koolivormid.
  • 3.11 toimuvad maakondlikud  rahvastepallivõistlused meie koolis. Osalevad nelja kooli võistkonnad.
  • 3.11 kell 18.00 hoolekogu koosolek.
  • Jalgrattur palun pane kiiver pähe!

Reedel käis meie piirkonna noorsoopolitseinik kontrollimas jalgrataste seisukorda  ja kiivrite kandmist. Osadele õpilastele jagati puuduolevad tuled ning osadele tuletati meelde, et kiiver peab peas olema.

  • Kanname helkurit, et jõuda alati soovitud sihtkohta!