Nädala info 12.-16.oktoober

Täname  9. klassi õpilasi ja õpetaja Aeta õpetajate päeva korraldamise eest!

Spordinädala tulemused on siin: https://raasikukool.edu.ee/2020/10/03/spordinadal-2020/

Selle aastase Ettevõtlusnädala raames mängisid  meie 2.-3.klassi õpilased `Minu raha` mängu. Meie suuremad, 8.-9 klassi õpilased said ettevõtluskülas kogemusi, teadmisi ja ning vastuseid küsimustele ettevõtluse kohta. Ülejäänud klassid said Psühhobussi ajulabori töötoas lõbusal viisil kogeda, kuidas on võimalik oma aju uurida erinevate lihtsamate ja keerulisemate vidinatega ning mida tulemused  meie aju toimimise kohta ütlevad.

Ettevõtlusnädala võttis kokku laste enda ettevõtlikkust proovile panev laat kooli aulas, mis samuti oli sel-aastal väga menukas ja lastes elevust tekitav sündmus.

Aitäh kõigile tublidele müüjatele!

Vormivabrik lubas, et teisipäeval on tellimiseks üleval ka noormeeste ja neidude, vormid, mille saab tellides novembris kätte. Suurused kuni XXL.

• Õpetaja Svetlana tunde asendab ka järgmisel nädalal Asendusõpetajate Programmi õpetaja Nikolai.
  • 16.10  õppekäik Tallinna Loomaias 9.klass ja õpetaja Tanel Pihelgas
  • 12. – 16.10 Matemaatikanädal

Esmaspäev   –  Peast arvutamine 1-9. klass

Teisipäev       –  Kabe-Male turniir 1-9. klass

Kolmapäev    –  Kahoot 5-9. klass

Neljapäev      –  Nuputamine 6-9.klass

Reede           –  Autasustamine

• 19. – 25.10 koolivaheaeg. Puhkame, liigume palju värskes ja kogume jõudu järgmiseks pingutuseks!
  • 27.10 kell 18.00 järgmine hoolekogu koosolek.

Kanname helkurit, et jõuda alati soovitud sihtkohta!