Nädala info 04. – 18. september

Mitmed vanemad on muretsenud bussiaegade pärast Tehase ringil. Meil on seal uus bussijuht, kes täna kinnitas, et ta on õigeaegselt väljunud. Juhime tähelepanu, et kooli juurest väljuvad bussid spordihoone parklast ja hommikune Tehase ring teeb kaks tiiru. Andke teada, kui järgmisel nädalal veel selle ringiga muresid esineb. Suhtlesime ka Mati Palmiga, ta lubas esmaspäevaks teha paremini loetavad graafikud.

  • Järgmine hoolekogu koosolek 15.09 kell 19.00, hoolekogu liikmete kontaktid on saadaval kodulehel, kellel teemasid, mida on vaja hoolekogus tõstatada, palun võtke hoolekogu liikmetega ühendust. Täname hoolekogu liikmeid Kristi Vader, Heelika Sepp-Anneljas, Maigi Päären, Kristiina Välba, Jaan Nuga ja Liina Veerbaum, kes osalesid ülevallalisel hoolekogu koolitusel.
  • 15.09  on 4. klass KIK projekti raames väljasõidul „Elu pargis“.
  • 17.09 on 5. klass KIK väljasõidul Energia avastuskeskusesse.
  • 18.09 toimuvad Kosel Harjumaa meistrivõistlused staadioni teatejooksudes
  • 19.09 on Maailmakoristuspäev, meie koolist osalevad 4. ja 5. klass ja lasteaiast kaks vanemat rühma.
  • Eelteade: 9.oktoobril tahame teha taas töövarjupäeva. See tähendab, et sellel päeval koolitunde ei toimu ja laps on kaasatud kas vanema või mõne vanema poolt leitud inimesega.  Me korjame hetkel infot, kas sel aastal meie praegustes elamistingimustes on võimalik sellist töövarjupäeva taas läbi viia või mitte. Seega, lapsevanemad, palun uurige oma ettevõtetest üle, kas ja kuidas saab ning andke klassijuhtajale teada, kellel on korras ja kes ei saa/tohi last kaasa võtta.
  • Kui lapse õpilaspilet on kooli saabunud, siis saadame lapsele e-kooli teate. Palun jälgida oma e-kooli teateid!