Kooli sünnipäev ja vilistlastepidu

11.novembril pidasime kooli 55.ndat sünnipäeva ning 300 aastat hariduse andmist Harju-Jaani kihelkonnas.

ÕHTU KAVA:

15.00 Kogunemine, registreerimine

16.00 – 18.00 PIDULIK AKTUS KOOLI SAALIS

18.30 Direktori vastuvõtt kutsetega külalistele kooli sööklas

18.30 – 20.00 Raamatukogu ootab külla

19.30 – 21.30  on võimalus tütarlaste käsitööklassis „jätta oma käejälg ajalukku”  ning muusikaklassis nautida  noorte lauljate nonstop muusikalisi ülesastumisi

21.00 – 01.00 Tantsuõhtu kooli saalis, plaate keerutab Erxpoiss & Co

Õhtu jooksul oli võimalus teha ka klassipilti, külastada kohvikut, vaadata ajaloolisi albumeid, vaadata ekraanidelt saalis toimuvast otseülekannet ning slaidishowd koolimaja ehitusest, mille tautsamuusika olid meie enda laululapsed õp. Heliga salvestanud.

Aktuse tarbeks oli õp. Aet ajalooliste kokkuvõtete põhjal kokku kirjutanud lausa muusikalise näitemängu, mis tõi lavale lühidalt läbilõike erinevatest ajastutest ning hariduse andmise eripäradest 300 aasta jooksul. Tükis osales nii kooli näitering, rahvatantsulapsed, noored võimlejad kui ka koorilauljad.

Sügav kummardus kogu kooliperele väga kauni õhtu korraldamise eest.

Pildid: Koolisünnipäev ja vilistlastepidu