Teatejooksude päev

14. septembril osalesid meie kooli tublimad Harjumaa koolide staadioni teatejooksude võistlustel. See oli nüüd taas üks ala Harjumaa koolidevahelisest läbi kogu kalendriaasta kesvast kompleksvõistlusest.  Osales 36 õpilast. Terve päev sadas ning lapsed olid märjad ja külmunud, kuid võistleja hinged kõigil nii kanged, et katkestada ka keegi ei tahtnud. Paremini läks kuni 5.kl. tüdrukutel, 4×50 m jooksus 4.koht. Need tublid olid Meribel, Marta-Marie, Jennifer ja Helerin. Sama distantsi poisid saavutasid 6.koha. Tiimi kooseisus olid Magnus, Karl-Erik, Oskar ja Tom-Gabriel. Selle vanusegrupi pendelteatejooksu võistkond saavutas 6. koha. 6.-7.klassi poisid Mayro, Sass, Egert ja Cris-Sten rebisid ennast  4x100m jooksus  8. ndaks ning 8.-9.klassi võistkond koosseisus Marissabel, Britta, Maria, Marianna, Berta, Artur, Hardi, Armin, Andre ja Rander saavutas pendelteatejooksus 9.koha.
Kokku osales võistlustel üldse 21 kooli, neist 12 gümnaasiumi.  Arvestust peetakse kõik koos.
Keegi pulka ei kaotanud ja kõik said tulemuse kirja. Olime vinged! Õp. Tiia sõnum võistlejatele: “Niiväga kiidan kõiki õpilasi, kes vaatamata vihmasele ilmale lõpuni võistlesid!”