Raasiku valla noortekonverents

18.10.24 toimus Raasiku Koolis Raasiku valla noortekonverents “Tulevik on täna!”, mille raames kogunesid 7.-9. klassi õpilased üle kogu Raasiku valla, et veeta üks hariv koolipäev. Päeva jooksul astusid üles mitmed esinejad – Marii Karell, Siret Kotka, VeniVidiVici ning mõistagi meie vilistlased Jennifer Taluste, Marta Kiik ja Tom-Simion Treiman.

Kõik esinejad harisid õpilasi sellega, mis nende meelest on hariduses just täna tähtis ning mida nad peaksid kindlasti arvesse võtma otsuste tegemisel. Olgu see siis teema eelseisvad kooli valikud, elukogemus, valikuvõimalused või hoopis mõteviisi muutus – see kõik mõjutab juba täna noorte tulevikku. Kogu päeva vältel said õpilased esitada esinejatele küsimusi ning lõpus anda ka tagasisidet, mida nad üritusest arvasid või keda sooviksid tuleval aastal näha. Täname kõiki esinejaid suure panuse eest noorte haridusse ja silmaringi laiendamisesse!

Kohtumiseni osalejatega juba uuel õppeaastal!

Raasiku Kool

Ettevõtlikkus on edu alus!