Raasiku Kool osales matemaatikavõistluse Pangea!

Matemaatikavõistlus PANGEA toimus Eestis sel aastal esimest korda. Raasiku Kool kasutas võimalust põnevast ettevõtmisest osa saada ja nii osales võistlusel 34 õpilast. Osavõtjaid oli kõikidest klassidest.

PANGEA filosoofiaks on innustada kõiki osalejaid matemaatika vastu huvi tundma. Raasiku Kooli sooviks oli õpilastele pakkuda võimalust end matemaatikas proovile panna ja selle raames harjutada end testi situatsioonideks, leida üles enda teadmistes peituv ning luua seoseid ja panna enda loogiline mõtlemine ja oskused maksimumis tööle.

Võistlus näitas, et ülesanded panid kindlasti nuputama ja andsid ka meile koolina teadmise, et lastele on vaja pakkuda võimalusi nuputamiseks ja laia matemaatika õppimiseks.

Kogemus oli nii juhtkonna kui osade õpilaste vaates igati hariv ja väljakutseid esitav, kuid samas põnev.