Nädala info 4.-8. oktoober

Ettevõtlusnädal

• Esmaspäev 04.10

Mihklipäevale pühendatud laat Raasiku Kooli õuealal.

• Teisipäev 05.10

Õpetajate päev. Tunde annavad 9. klassi õpilased. Toimub neli tundi ja siis saavad õpilased koju. Pikapäevarühm töötab tavapäraselt

• Kolmapäev – reede

Klassides lapsevanemad ja/või külalised rääkimas oma tööst, ettevõtlusest, hobidest jne.

• Neljapäev 07.10

7.-9. klass Arukülla valla Noortekonverentsile.

Toimub 1. tund. Läheme kas 9:48 rongiga või bussiga (veel selgumisel)

Üritus kestab 10:00-14:00, tagasisõit olenevalt programmi täpsest lõpuajast.

Kas rongi või bussiga. Lõunat saavad õpilased konverentsil.

• Reede 08.10

7.- 9. klass Tallinnas Karjäärikeskuses.

1. klass ja 8. klass liiguvad Raasikult 8:36 rongiga. Karjäärikeskuses kohal umbes 9:30-9:45, kestus umbes 11:00-11:15. Üritame tagasi jõuda 11:46 rongiga Ülemistelt. Õpilased jõuavad tagasi kooli sööma ja toimuvad tunnid peale söögivahetundi.
  2. klass on esimestes tundides, proovime jõuda 11:03 rongile, seega kolmanda tunni ajal käime söömas ja siis rongijaama. Karjäärikeskuses oleme kella 11:45-13:15. Tagasi üritaks jõuda 13:55 rongiga Ülemistelt.
  • 7. 10 toimub 4. klassi loodusõpetuse tasemetöö.
  • Eelinfoks, et 15.10 toimub ülekooliline töövarjupäev. Lapsed on majast väljas tutvumas, oma vanemate või sugulaste/tuttavate juures, erinevate ametitega. Kui õpilane ei saa kellegi juurde töövarjuks minna, palun andke sellest teada klassijuhatajale.
  • Esmaspäeval võta kaasa õpilaspilet, et saada peale uue õppeaasta kleebis.
  • Kanna nüüd koolis vahetusjalanõusid, sest kätte on jõudnud sügis.