Konsultatsioonid



Algõpetus                 Õpetaja                      Aeg                                  Ruum



1. klass                    Merli Seli                  kokkuleppel                                150


2. klass                    Piret Kangur           K 5. tund                                       148


3. klass                    Katrin Arandi      kokkuleppel K 5. tund T-N 8.-8.30      146



Aine                       Õpetaja                     Aeg                                     Ruum



Eesti keel ja kirjandus  Aet Jõesuu     E 6. tund ja T 7. tund kokkuleppel         222


Matemaatika        Olesja Balandina   kokkuleppel                                        223


Inglise keel          Tiia Toom              E 7., N 7. tund                                       221


Vene keel            Svetlana Tammkõrv  E, N, ja R kokkuleppel


Vene keel           Linda Wrobel             E 7. tund


Ajalugu              Merike Leetjõe          T 6. ja N 7. tund                               204


Greograafia        Merike Leetjõe          T 6 ja N 7. tund                               204


Füüsika             Laur Leetjõe              N 8. tund                                        207


Loodusõpetus    Laur Leetjõe              T ja N 15.30-16.15                            207


Tehnoloogiaõpetus Laur Leetjõe          T ja N 15.30-16.15                            127


Loodusõpetus 4. -6. kl Merli Seli         kokkuleppel                                      150


Bioloogia           Tanel Pihelgas        K kokkuleppel                                     220

Inimeseõpetus  Moonika Rosar        kokkuleppel                                        220


Käsitöö              Mairika Nellis        E 6. tund, kokkuleppel kokkuleppel        213


Kunstiõpetus         Mairika Nellis    E 6. tund, kokkuleppel                            213


Logopeed             Airi Poom              E 6. tund, kokkuleppel K 6. tund


Muusika                Heli Karu                     T-R kokkuleppel


Matemaatika         Mai-Britt Pruuli       E 13.40-15.30 kokkuleppel


Keemia                 Eda Selgis                     T, N 8.-8.30


Ühiskonnaõpetus  Reelika Turi            kokkuleppel