Otsime oma meeskonda huvijuhti ja võimla administraatorit

Raasiku Põhikool kuulutab välja konkursi RAASIKU PÕHIKOOLI HUVIJUHI ametikohale (0.5 koormusega).

Töö ülesanded:

• ülekooliliste ürituste ja projektide kavandamine ning koordineerimine
  • huvi- ja ringitegevuse kavandamine ning koordineerimine
  • arendustegevuste korraldamine
  • koolielu kajastamine

Kandidaadile esitatavad nõuded: Pedagoogiline või kultuurialane kõrgharidus või muu kõrgharidus või läbitud 160-tunnine noorsootöö või pedagoogikakursus.

Konkursil osalemiseks esitada järgmised dokumendid:

• motivatsioonikiri, kus kandidaat kirjeldab põhjuseid, miks ta soovib antud ametikohale asuda ja lühidalt milline on kandidaadi nägemus huvijuhi tööst Raasiku Põhikoolis;
  • elulookirjeldus;

Omaltpoolt pakub Raasiku Põhikool huvitavat tööd, kaasaegset töökeskkonda, paindlikku tööaega; enesearendamise võimalusi ja toetavat meeskonda.

Dokumendid palume esitada Raasiku Põhikooli digitaalallkirjastatult meiliaadressil reelika.turi@raasikukool.edu.ee.

Tööle asumise aeg  esimesel võimalusel

Lisainformatsioon:
Reelika Turi Raasiku Põhikooli direktor, e-post reelika.turi@raasikukool.edu.ee; tel: 58180803

Raasiku Põhikool otsib oma meeskonda

VÕIMLA ADMINISTRAATORIT

(1.0 kohta, tööaeg õhtuti ja nädalavahetustel)

Administraatori kohale kandideerimiseks esitada vallavalitsusele sooviavaldus koos elulookirjeldusega.

Dokumendid palume esitada Raasiku Vallavalitsusele meiliaadressil raasiku.vald@raasiku.ee, märgusõna „Raasiku Põhikool“ või paberkandjal aadressil Tallinna mnt 24, Aruküla, Raasiku vald.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Lisainformatsioon:

Raasiku Põhikooli direktori asetäitja majandusalal Raivo Napp Raivo.napp@hot.ee telefon 5275806