2017/2018 õa

Meie kooli õpilaste osavõtt õpilasüritustest 2017/2018 õa

  • Murmaateatejooks Kolgakülas 14.05.2018 3. – 9. klassi õpilased (üldkokkuvõttes III koht).
  • Heategevuslik Mesikäpa teatejooks Arukülas 10.05.2018 5. klassi, 6. klassi ja 9. klassi võistkonnad.
  • Korvapallivõistlused “Osavaim korvpallur” 12.04.2018 4. – 5. klassi tüdrukud ja poisid ning 6. – 7. klassi tüdrukud (II koht).
  • Rimi jalgpalli osalusfestival 29.03.2018 1. – 5. klass poisid ja tüdrukud.
  • Harjumaa kooliteatrite festival Arukülas 29.03.2018 Raasiku kooli näitering (eripreemia).
  • Inglise keele teemapäev Aruküla Põhikoolis 15.03.2018 6. klassi esindus.
  • Matemaatika võistlus Känguru 15.03.2018
  • Harjumaa kergejõustiku meistrivõistlused Tallinnas 13.03.2018 5. – 9. klassi õpilased (VI koht).
  • Rahvastepalli vabariiklik finaal Viljandis 09.03.2018 2. – 3. klassi poisid.
  • Käsipallivõistlused Kehras 05.03.2018 1. -3. klassi poisid-tüdrukud.
  • Harjumaa koolide võrkpallivõistlused Kiilis 20.02.2018 kuni 6. klassi tüdrukutele.
  • Maakonna võrkpallivõistlused Kiilis 15.02.2018 4. – 6. klassi posid.
  • Raini mälumäng Raasiku Põhikoolis 08.02.2018 8. klassi võistkond ja 9. klassi võistkond (III ja IX koht).
  • Maakonna suusavõistlused Kõrvemaal 02.02.2018 5. klassi võistkond (II koht).
  • Nuputamisvõistlus Aruküla Põhikoolis 01.02.2018 5. – 7. klassi õpilased.
  • Eesti noorte lauljate konkurss “Solistica” Saaremaal 26.01-27.01.2018 – osalesid Liiis Õunpuu (I koht) ja Darja Vorobjova (VI koht)
  • Tüdrukute joonistuspäev Tabasalu Ühisgümnaasiumis 25.01.2018 osales Helmi-Marie Vaik.
  • 2. – 4. klassi poiste joonistuspäev Loksal 17.01.2018.
  • Ujumisvõistlused Keilas 01.12.2017 4. liikmeline võistkond (VIII koht).
  • Raini mälumäng Kehras 30.11.2017 8. klassi võistkond ja 9. klassi võistkond (IV ja VII koht).
  • Kuusalu lahtised MV 25.11.2017 Kirsika: 3.koht 50 m liblikat ja 3. koht 50m rinnuli. 5.koht 100m kompleksi.
  • Rahvastepallivõistlused Kehras 22.11.2017 2. – 3. klassi tüdrukute võistkond (VII koht).
  • Korvpallivõistlused Keilas 21.11.2017 6. – 7. klassi poste võistkond (XIII koht).
  • Rahvastepallivõistlused Kehras 16.11.2017 2. – 3. klassi poiste võistkond (II koht).
  • Rahvastepallivõistlused Jüris 08.11.2017 4. – 5. klassi poiste võistkond (III koht).
  • Korvpallivõistlused Kuusalus 07.11.2017 8. – 9. klassi poiste võistkond (IX koht).
  • EUL NS 1. ETAPP 04.11.2017 Kirsika: 6.koht 50m vabalt ja 9.koht 100m kompleksi.
  • Korvpallivõistlused Kehras 02.11.2017 8. – 9. klassi tüdrukute võistkond (VI koht).
  • Rahvastepallivõistlused Jüris 01.11.2017 4. ja 5. klassi tüdrukute võistkond (XI koht).
  • Keila Swimclub “Sűgisvōistlus” 17.10.2017 Helmi-Marie :9.koht 50m vabalt ja 12.koht 50m rinnuli. Kirsika: 3.koht 50m vabalt ja 3.koht 50 m rinnuli.
  • Harjumaa 4. klasside õpilaste kirjanduspäev 13.10.2017 Jüri Gümnaasiumis – Jandro Pärna, võistkond saavutas II koha
  • Raini mälumäng Alaveres 12.10.2017 8. klassi võistkond ja 9. klassi võistkond IV koht jagamisel.
  • Jalgpallivõistlused Keilas 21.09.2017 5. – 6. klassi poisid ja 8. – 9. klassi poisid.
  • Teatevõistlused Kosel 14.09.2017 – 4. – 5. klassi poisid ja tüdrukud  (tüdrukud IV koht, poisid VI koht) , 6. – 7. klassi poisid (poisid VIII koht) ja tüdrukud ja 8. – 9. klassi poisid ja tüdrukud (tüdrukud IX koht).