2000 - 2009

38. lend 2000

klassijuhataja Harri Ellart

  1. Džestelova, Laine
  2. Jalas, Jaan
  3. Kadak, Kert
  4. Karu, Taavi
  5. Margusonov, Liisa
  6. Põldmets, Piret
  7. Saarum, Signe
  8. Saluste, Roland
  9. Tali, Anneliis
  10. Truska, Triinu
  11. Virgebau, Tarmo

39. lend 2001

klassijuhataja Mare Vaarik

  1. Ahven, Alan
  2. Jõhvik, Enel
  3. Kaljuvee, Tarmo
  4. Karu, Kreity
  5. Kersman, real celebrity porn
    Mirando - KIITUSEGA
  6. Koppen, Andreas
  7. Kuuskmann, Karola
  8. Kuuskmann, Karina
  9. Liik, Marion
  10. Margusonov, Kaupo
  11. Mesilane, Erki
  12. Püi, Piret
  13. Riiberg, Häli
  14. Sõmer, Annika
  15. Tali, Erol
  16. Viisileht, Veiko - KIITUSEGA

40. lend 2002

klassijuhataja Andres Arumäe

  1. Kairi Kängsep
  2. Jaanika Laos
  3. Anneli Vislapuu
  4. Stella Wrobel - KIITUSEGA
  5. Anneli Põldmets
  6. Annely Juksaar
  7. Mariana Andrejava
  8. Aune Raudsepp
  9. Kadri Järvetar
  10. Üllar Üprus
  11. Argo Tiitso
  12. Igor Lobanov
  13. Engro Jaasma
  14. Tarmo Loorits

41. lend 2003

klassijuhataja Anneli Lonks

  1. Janne Juksaar
  2. Kairi Järvetar
  3. Leila Lehtmets
  4. Lisett Oitsalu
  5. Kadri Teder
  6. Kati Teder
  7. Aina Vugt
  8. Ly Ärmand
  9. Priit Betlem
  10. Taavi Kruusement
  11. Martti Meetua
  12. Raiko Molok
  13. Kristjan Niitsoo
  14. Allan Traks
  15. Tanel Uibomäe

42. lend 2004

klassijuhataja Harri Ellart

  1. Ahven, Triin
  2. Karu, Annika
  3. Piirilaht, Egle
  4. Päll, Karmel
  5. Seppam, Anneli
  6. Taalmann, Kaisa
  7. Tikk, Kerlin
  8. Tänover, Kai
  9. Aston, Artti
  10. Loorits, Argo
  11. Ots, Kristjan
  12. Purde, Siim
  13. Riibrg, Hardi
  14. Sinik, Kristo
  15. Taalmann, Priit
  16. Teder, Kaarel

43. lend 2005 A klass

klassijuhataja Andres Arumäe

  1. Monika Karu
  2. Siim Kiissel
  3. Kaarel Kilk
  4. Tiina Kuppak
  5. Martti Kuura
  6. Mai Lange
  7. Kristi Liik
  8. Rene Lill
  9. Kerli Määr
  10. Margus Napp
  11. Rainer Ojasalu
  12. Martin Sepp
  13. Ehtel Siidro
  14. Aivar Vugt

43. lend 2005 B klass

klassijuhataja Katri Voitka

  1. Meelis Ahven
  2. Martin Haasma
  3. Siret Kasela
  4. Toomas Kink
  5. Kristjan Johannes Konsap -KIITUSEGA
  6. Asko Kriman
  7. Raiko Lauri
  8. Helina Lepp
  9. Hendrik Meremaa
  10. Rado Randjõe
  11. Indrek Sõmer
  12. Jaanika Sõmer
  13. Kaili Taalmann
  14. Ivo Tali
  15. Marit Virma

44. lend 2006

klassijuhataja Aet Jõesuu

  1. Sille Kuura
  2. Julija Lobanova
  3. Tanel Luiga
  4. Dimitri Matvejev
  5. Annika Nahkor
  6. Karin Molok
  7. Lauri Ots
  8. Madis Otsa
  9. Mihkel Päll
  10. Marilis Pärg
  11. Siret Püi
  12. Hanna Riiberg
  13. Rauno Roosma
  14. Tanel Sinijärv
  15. Kristjan Sinik
  16. Indrek Tedrema
  17. Sten Tiitso
  18. Liis Treiel
  19. Toomas Õismaa
  20. Kätlin Seene

45. lend 2007

klassijuhataja Katri Voitka

  1. Ader, Pille-Riin
  2. Dzestelov, Liina
  3. Haasma, Arvin
  4. Ilves, Andre
  5. Järs, Helina   KIITUSEGA
  6. Luik, Kadri   KIITUSEGA
  7. Luik, Siim
  8. Mesilane, Kätlin
  9. Olek, Sandra
  10. Pruuli, Rauno
  11. Puusep, Aune
  12. Randjõe, Gerli
  13. Reinike, Marie
  14. Riiberg, Hardo
  15. Rõuk, Martin
  16. Sepp, Sander
  17. Sinijärv, Heleen
  18. Sirel, Madle  - KIITUSEGA
  19. Tedrema, Ingrit
  20. Vaarmari, Alar
  21. Vaher, Triin
  22. Velberk, Rego
  23. Vugt, Andres
  24. Õismaa, Liis

46 lend 2008

klassijuhataja Kristjan Lemberg

  1. Einmaa, Eliise
  2. Ermas, Marek
  3. Hilimon, Margus
  4. Kibus, Merilyn
  5. Kirillov, Marek
  6. Koidu, Kaspar
  7. Kondratjev, Berit Silvia
  8. Kreek, Serko
  9. Lange, Madis
  10. Laul, Laura
  11. Lauri, Birgit
  12. Mesilane, Kelly
  13. Ots, Merle
  14. Pragi, Andreas
  15. Põldsaar, Peep
  16. Reiman, Rauno
  17. Reinike, Mirjam
  18. Siidro, Enel
  19. Sõmer, Juss
  20. Uustalu, Monika
  21. Vaher, Linda
  22. Veinberg, Jaanis - KIITUSEGA
  23. Velberk, Ricco
  24. Vugt, Annely

47. lend 2009

klassijuhataja Irina Sõpulina/Jadonist

  1. Blasé, Triin
  2. Kreitsvald, Artur
  3. Köönverk, Kelly
  4. Lepp, Laura-Lisett
  5. Murrik, Risto
  6. Nahkor, Marko
  7. Paenurm, Sten
  8. Pruuli, Raido
  9. Sirel, Siim
  10. Uibomäe, Tairo
  11. Vaatmaa, Lisa-Kätlin
  12. Veinberg, Marko
  13. Volkov, Edgar
  14. Viin, Brent-Silvester

You are here: Home Koolipere Vilistlased 2000 -2009