Suveinfo

Meie töökast tiimist lahkuvad pensionipõlve pidama Tiia Toom ja Raivo Napp.

Suur aitäh teile!

1.    Palun planeerige oma suvepuhkus nii, et järgmine õppeaasta võiks alata 27. või 28. augustil klassiüritusega.

2.    Kooliaasta avaaktus on 31. augustil 2020.

3.    Õppetöö algab 1. septembril 2020.

4.    Alates järgmisest õppeaastast muudame kooli õppekava kaasaegsemaks, muudatused on seotud inglise keele ja majandusõppega. 5. klassil jätkub suuline vene keel.

5.    Järgmisest õppeaastast on meie koolis ka koolivorm, kuna tegemist on üleminekuaastaga on koolivormi kandmine vabatahtlik. Koolivormi tutvustav info ja tellimise info on kättesaadav kooli kodulehel ilmselt järgmisel nädalal (info õigeaegne kättesaadavus ei sõltu koolist).

6.    Järgmisel õppeaastal on meie kooli õpilaspilet plastikust. Meie kooli puudutava info leiate kooli kodulehelt järgmisel nädalal. Tutvuda saab uue õpilaspiletiga minukool.ee lehel.

7.    Raasiku Valla Sport  annab teada, et 9. juunil kell 18. 00 algavad kergejõustiku treeningud Aruküla staadionil. Treeningud on tasuta. Treener Sven Lillimägi (sven.lillimagi@gmail.com)

Ilusat suvevaheaega kõigile!