Spordipäev

7.septembril toimus Raasiku koolis SPORDIPÄEV. Võistlustulle tormas kogu koolipere. Võistlusalad olid vanuseklassiti veidi erinevad. Kõikide alade tulemused liideti kokku ning medalikohad jagati vastavalt üldkokkuvõttele.
Algklasside võistlusaladeks olid 40m jooks, 400m jooks, hoota kaugus, topispalli vise, pallivise, istesse tõus selili lamangust, täpsusvise.
Tublimad tulemused:

1. Oskar
2. Karl-Erik
3.Magnus
Suuremate klasside tüdrukute võistlusalad olid 40m jooks, 400m jooks, kaugushüpe, korvpallli vabavise, pallivise, hüpits, istesse tõus.

Tublimad võistlejad olid järgmised:

6.-7. klasside tüdrukud:

1.Berit
2.Paula
3.Liis ja alad:
Suuremate klasside poiste võistlusalad 60m jooks,  400m jooks, kaugushüpe, korvpall, pallivise, hüpits, rippes käte kõverdamine. Tublimad võistlejad olid järgmised:

6.-7. klasside poisid:

1. Mayro
2.Cris-Sten
3.Raimond
Meie kooli kõige vanemate klassie tüdrukute võistlusaladeks olid 60 m jooks, 400 m jooks, kaugushüpe, korvpall, kuulitõuge, hüpits, istesse tõus.

Tublimad sportlased finišeerusid järgmiselt:

8.-9. klasside tüdrukud:

1. Britta
2. Marissabel ja Berta
3. Eliza

Poiste aladeks 60m jooks, 400m jooks, kaugushüpe, korvpall, kuulitõuge, hüpits, rippes käte kõverdamine.

Medaleid noppisid:

8.-9. poisid:

1. Hardi

2. Marten

3. Rander ja Artur

Tegelikult olid kõik osalejad väga tublid ning meil koolis oli üks tõeliselt sportlik päev.